Baraginė kviečia atsisveikinti su 2023-ųjų Lietuvos mažosios kultūros sostinės titulu!

RENGINIAIPROJEKTAI

11/30/2023

Baraginė – 2023-ųjų Lietuvos mažoji kultūros sostinė kviečia gruodžio 9 d. į paskutinius programos renginius. Daugiau nei 40 įvairių renginių ir veiklų savo gyventojams ir svečiams siūlęs miestelis atsisveikina su mažosios kultūros sostinės titulu ir tai paminės su turininga programa!

Akcija „Ačiū #Baragine2023!“

Adresu www.baragine.lt/programa

Baraginei šie metai buvo išskirtiniai – įvyko daugiau nei 40 skirtingų renginių, prie kurių įgyvendinimo prisidėjo daugiau nei 300 menininkų, saviveiklininkų ir savanorių. Jau visai netrukus šių renginių akimirkos nuguls į prisiminimų knygą, prie kurios kūrimo yra kviečiamas prisidėti kiekvienas!

Programos organizatoriai kviečia visus, dalyvavusius Lietuvos mažosios kultūros sostinės programos renginiuose ar kitose veiklose parašyti savo geriausią prisiminimą ar istoriją iš šių metų Lietuvos mažosios kultūros sostinės – Baraginės. Šios istorijos vėliau bus įtrauktos į būsimą prisiminimų knygą, kurios elektroninę versiją gaus kiekvienas, pasidalinęs savo patirtimi.

Regalijų perdavimo ceremonija 2024-ųjų Lietuvos mažosioms kultūros sostinėms

14:00 val., Marijampolės kultūros centro Baraginės skyriuje

Marijampolės kultūros centro Baraginės skyriuje visų susirinkusiųjų laukia oficiali regalijų perdavimo ceremonija. Renginio metu Lietuvos mažosios kultūros sostinės regalijos bus perduotos būsimoms mažosios kultūros nešėjoms - Dubingiams (Molėtų r.), Ryškėnams (Telšių r.), Višakio Rūdai (Kazlų Rūdos sav.), Onuškiui (Trakų r.) ir Kamajams (Rokiškio r.).

Susirinkusiems taip pat pasirodys Marijampolės kultūros centro Baraginės skyriaus jaunimo kapelos „Svaja“ nariai, pristatoma Baraginės – 2023-ųjų Lietuvos mažosios kultūros sostinės veikla ir dokumentinis filmas.

Dokumentinio filmo apie Baraginę – 2023-ųjų Lietuvos mažąją kultūros sostinę pristatymas

15:00 val., Baraginės kaimo bendruomenės ir Baraginės – 2023-ųjų Lietuvos mažosios kultūros sostinės socialinio tinklo „Facebook“ paskyrose, taip pat adresu www.baragine.lt/programa.

Socialiniuose tinkluose pristatomame dokumentiniame filme žiūrovai turės galimybę artimiau susipažinti su Baraginės – 2023-ųjų Lietuvos mažosios kultūros sostinės gyvenimu. Dokumentiniame filme pristatomas Baraginės simbolio – nykštuko Baraginio – mitas, visus metus vykę įvairūs renginiai, Baraginėje kūrę menininkai.

Filmo kūrimas finansuojamas Lietuvos kultūros tarybos ir Marijampolės savivaldybės lėšomis.

Baraginės – 2023-ųjų Lietuvos mažosios kultūros sostinės uždarymo koncertas

16:30 val., Baraginės miestelio aikštėje

Paskutiniame programos renginyje Baraginės miestelio gyventojai ir svečiai yra kviečiami pasitikti šventes jaukiai – renginio metu Baraginės miestelio centre bus įžiebtos šventinės namelių ir eglučių instaliacijos. Taip pat susirinkusiems pasirodys žiūrovams gerai pažįstamas dainininkas ir aktorius Martynas Kavaliauskas, įspūdingą ugnies šou reginį pristatys „Viduramžiai LT“. Renginį vainikuos šventiniai fejerverkai.

Renginio vedėjas – Ričardas Bagdanavičius.

Baraginės – 2023-ųjų Lietuvos mažosios kultūros sostinės padėkos vakaras

18:00 val., Baraginės miestelio aikštėje

Padėkos vakaro metus bus įteikiamos padėkos visiems, prisidėjusiems prie Lietuvos mažosios kultūros sostinės programos įgyvendinimo, o gražiausias savo dainas skirs Laura Remeikienė, Rolandas Janušas, Karolina ir Ričardas Bagdanavičiai, Paulius Stalionis. Renginio vedėjas – Ričardas Bagdanavičius.