Baraginėje įžiebtos Kalėdų eglutės!

NAUJIENOS

12/15/2022

Gruodžio 10 dieną Baraginėje buvo gausu šventinės nuotaikos – po kaimą keliavo Kalėdomobilis, įvyko Kalėdų Senelio pasirodymas, šventinių instaliacijų įžiebimas, įspūdingas ugnies šou ir foto paroda „Akimirkos“.

Visą dieną trukusią renginių programą pradėjo į Baraginės kaimo gatves išriedėjęs šventinis Kalėdomobilis. Kalėdomobilio kelionės metu Baraginės kaimo gatvėse skambėjo kalėdinė muzika, sklido šventinė nuotaika, o pats Kalėdomobilis buvo dekoruotas daugiau nei 1000 kalėdinių lempučių. Kalėdomobilio kelionė buvo tarsi kvietimas visiems Baraginės kaimo gyventojams atvykti į šventinius renginius ir ruoštis artėjančioms šventėms.

Nuo 17 valandos Baraginės kaimo aikštėje vyko šventinių instaliacijų įžiebimas. Dar prieš prasidedant renginiui, susirinkusieji galėjo sušilti su karšto gėrimo puodeliu ir sausainiais, groojo šventinė muzika, o mažieji renginio žiūrovai galės išsiųsti laiškus Kalėdų Seneliui. Renginio metu žiūrovų laukė įspūdingas ir magijos kupinas Kalėdų Senelio pasirodymas, šventinių instaliacijų įžiebimas, o renginį vainikavo įspūdingas ugnies šou ir Betliejaus žvaigždės uždegimas.

Šventiniams renginiams einant į pabaigą, visi buvo laukiami Marijampolės kultūros centro Baraginės skyriuje, kur vyko foto parodos „Akimirkos“ atidarymas. Ši paroda – tai žvilgsnis į paskutinius kelis metus, kai žmonių gyvenimai pasikeitė – dėl koronaviruso pandemijos teko prisitaikyti, išmokti gyventi kitaip. Parodoje pristatomos praėjusių kelių metų akimirkomis ir nuveiktais darbais.

Kalėdiniai renginiai iš dalies buvo finansuojami Marijampolės savivaldybės biudžeto nevyriausybinių ir kitų organizacijų nekomercinių renginių projektų priemonės lėšomis.