Daugiau galimybių mažiesiems Baraginės kaimo gyventojams ir svečiams!

NAUJIENOSPROJEKTAI

10/19/2022

Ilgą laiką mažiesiems Baraginės kaimo gyventojams nebuvo nuolatinės laisvalaikio vietos. Marijampolės kultūros centro Baraginės skyrius organizuoja įvairius užsiėmimus vaikams, buvo vykdoma vasaros stovykla, švenčių metu organizuojamos įvairios pramogos, tačiau nuolatinės laisvalaikio vietos trūkumas buvo jaučiamas nuolatos.

Dėl šios priežasties Baraginės kaimo bendruomenė pateikė paraišką ir šiuo metu įgyvendina projektą „Vaikų žaidimų aikštelės įrengimas“ pagal 2022 metų nacionalinę paramą kaimo bendruomenių veiklai. Tikimasi, kad dėl šios aikštelės kaime padidės vaikų užimtumas ir atsiras nauja erdvė mažiesiems gyventojams.

Aikštelę nuspręsta įrengti buvusios tinklinio aikštelės vietoje – šiuo metu šalia jau yra įrengta krepšinio aikštelė su gumine danga, kuri jau visai netrukus bus pritaikyta ir tinklinio varžyboms. Senoji tinklinio aikštelė jau nebeatitiko keliamų reikalavimų, ją buvo sunku prižiūrėti, todėl buvo pasirinka šios aikštelės vietoje įrengti žaidimų aikštelę, kadangi toks sprendimas leistų prasmingiau išnaudoti gaunamą paramą ir pastatyti didesnį įrenginių skaičių.

Projekto metu teritorija buvo užpildyta smėlio danga, pastatytas suolelis tėvų poilsiui bei įrengti 5 žaidimų įrengimai – žaidimų aikštelė, balansinės sūpynės, spyruokliukas, karuselė bei dvigubos metalinės supynės. Šiuo metu įrengimai jau yra įrengti aikštelės teritorijoje, tad tikimasi, kad netrukus aikštelę bus galima atverti visiems mažiesiems kaimo gyventojams.

Projektas finansuojamas Lietuvos Respublikos Žemės ūkio ministerijos ir Marijampolės savivaldybės lėšomis.